top of page

Jauns gads Studio17 sācies ar pārmaiņam

2022. g. 16. janv.

Jauno gadu esam iesākuši ļoti darbīgi un mums ir vairāki jaunumi, par kuriem vēlamies jums pastāstīt. Dažus no tiem atklāsim uzreiz, bet citus - vēl kādu brīdi paturēsim noslēpumā. Par visu secīgi stāstīsim raksta turpinājumā.

JAUNS SALONA LOGOTIPS
Līdz ar jaunu gadu mēs maināmies un vēlamies iepazīstināt jūs ar salona jauno logotipu. Tas šobrīd jau ir redzams mūsu mājas lapā, sociālo tīklu profilos, pamazām tas tiek izvietots komunikācijas materiālos un citus. Ceram, ka arī Jums ar laiku tas kļūs atpazīstams un ierasts.


JAUNS INSTAGRAM PROFILS
Diemžēl iepriekš veidotais Studio17 salona Instagram konts ir neatgriezeniski dzēsts. Tomēr Studio17 komanda ilgojas pēc komunikācijas un ir parūpējusies par skaistām pārmaiņām un aktuālu saturu jaunajā salona Instagram kontā. Turpmāk varēsiet mūs atrast ar lietotājvārdu studio17.lv
Spiediet uz saites, lai atvērtu profilu:https://www.instagram.com/studio17.lv/

JAUNI PAKALPOJUMI UN PRODUKTI NO ROSACTIVE
Šobrīd Studio17 Rīgas salonā jau ir pieejamas divas jaunas sejas kopšanas procedūras ar itāļu profesionālās kosmētikas zīmola Rosactive produktiem, bet ar laiku tās papildināsim un mainīsim pēc aktualitātes. Lai pēc procedūrām labvēlīgais efekts būtu ilgstošs, Rosactive produkti būs pieejami arī iegādei lietošanai mājās.
Informāciju par aktualajiem pakalpojumiem varēsiet atrast mūsu mājas lapas Rīgas salona pakalpojumu cenrādī.

Šī brīža aktuālās Rosactive sejas kopšanas procedūras:
ROSACTIVE ‒ BIOXYGEN
SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA
VISIEM ĀDAS TIPIEM
Aktīva un efektīva procedūra, lieliski piemērota jebkuram ādas tipam, īpaši nobriedušai ādai, smēķētāju ādai, ādai, kas cieš no skābekļa trūkumavai no glikācijas un vides piesārņojuma. Izteikti novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos, uzlabo dermas struktūru, palielina ādas starojumu un elastību. BIOXYGEN novērš ādas novecošanos tās rašanās vietā!
Procedūrai tiek izmantoti BIOXYGEN līnijas produkti:
ekstrakts, koncentrāts, aktivētājs, inkubācijas maska, krēms.

ROSACTIVE ‒ BAOBAB
SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA
NOBRIEDUŠAI ĀDAI
Procedūra, paredzēta nobriedušai ādai, lai palēninātu šūnu novecošanos, ar mitrinošām īpašībām, nostiprina ādu un iedarbojas uz brīvajiem radikāļiem.
Procedūrai tiek izmantoti BAOBAB līnijas produkti:
krēms, serums; maska un ekstrakts.

Izmanto Appotime lietotni savā telefonā, lai veiktu pierakstu salonā.

Uz drīzu tikšanos Studio17 salonā,
Lielirbes ielā 17A, Rīgābottom of page