top of page

Jaunums - itāļu zīmola Rosactive kosmētika

2022. g. 9. janv.

Studio17 salonos iespējams izbaudīt sejas procedūras ar Rosactive zīmola kosmētiku, kā arī iegādāties profesionālas kosmētikas produktus lietošanai mājās.

Ilgāk nekā desmit gadus mūsu zīmols ir pieejams vairāk nekā 45 valstīs 4 kontinentos ar divām pārstāvniecībām ASV un Itālijā.
Rosactive filozofija ietver divas būtiskas kategorijas - daba un inovācijas. Tām mijiedarbojoties tiek radīti kosmētikas produkti ar augsta līmeņa izpētē iegūtām ekskluzīvām formulām.

DABA
Dabisks nav tikai tas, kas nāk no dabas, bet arī viss, kas ir patīkams mūsu ķermenim. RosActive ir dabiski produkti, jo tie nesatur nevienu no 23 elementiem, kas ir potenciāli kaitīgi un jebkurā gadījumā nepatīkami ādai (parabēnus, vazelīnu, propilēnglikolu, smagos metālus, krāsvielas un EDTA).

INOVĀCIJAS
Zinātne nevēlas dominēt pār dabu ar tehnoloģiju palīdzību, bet gan veicināt sadarbību harmoniskam līdzsvaram. RosActive ir novatorisks, jo zīmols kombinē vairāk nekā 100 dažādas jaunākās paaudzes aktīvās vielas, lai novērstu galvenās ādas nepilnības, atjaunotu labsajūtu un sākotnējo līdzsvaru.

Šobrīd Studio17 Rīgas salonā jau ir pieejamas divas jaunas sejas kopšanas procedūras ar itāļu profesionālās kosmētikas zīmola Rosactive produktiem, bet ar laiku tās papildināsim un mainīsim pēc aktualitātes. Lai pēc procedūrām labvēlīgais efekts būtu ilgstošs, Rosactive produkti būs pieejami arī iegādei lietošanai mājās.
Informāciju par aktualajiem pakalpojumiem varēsiet atrast mūsu mājas lapas Rīgas salona pakalpojumu cenrādī.

Šī brīža aktuālās Rosactive sejas kopšanas procedūras:
ROSACTIVE ‒ BIOXYGEN
SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA
VISIEM ĀDAS TIPIEM
Aktīva un efektīva procedūra, lieliski piemērota jebkuram ādas tipam, īpaši nobriedušai ādai, smēķētāju ādai, ādai, kas cieš no skābekļa trūkumavai no glikācijas un vides piesārņojuma. Izteikti novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos, uzlabo dermas struktūru, palielina ādas starojumu un elastību. BIOXYGEN novērš ādas novecošanos tās rašanās vietā!
Procedūrai tiek izmantoti BIOXYGEN līnijas produkti:
ekstrakts, koncentrāts, aktivētājs, inkubācijas maska, krēms.

ROSACTIVE ‒ BAOBAB
SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA
NOBRIEDUŠAI ĀDAI
Procedūra, paredzēta nobriedušai ādai, lai palēninātu šūnu novecošanos, ar mitrinošām īpašībām, nostiprina ādu un iedarbojas uz brīvajiem radikāļiem.
Procedūrai tiek izmantoti BAOBAB līnijas produkti:
krēms, serums; maska un ekstrakts.

Izmanto Appotime lietotni savā telefonā, lai veiktu pierakstu salonā.

Uz drīzu tikšanos Studio17 salonā,
Lielirbes ielā 17A, Rīgābottom of page