top of page

Matu taisnošana ar Lasio keratīnu

2022. g. 6. janv.

Klientu iecienīts pakalpojums Studio17 salonos - matu pildīšana ar Lasio keratīnu. Procedūra aizņem no 90 līdz 180 minūtēm (tas atkarīgs no matu garuma). Pakalpojuma cena: 80.00 eiro.

Lasio ir populārākais keratīns Ņujorkā un arī daudzās Eiropas valstīs. Lasio spēj atjaunot spēku un spīdumu pat visbojātākajos matos. Lasio ketratīns ir piemērots visiem matu tipiem. Veselīgi, kopti mati ar izceltu matu krāsas mirdzumu bez pūkošanās!

Augstākās kvalitātes keratīns un matu kopšanas līdzekļi no Lasio, ASV. Viss sākās no keratīna procedūras, kuras pamatā ir krēms, kurš tika efektīvi pārvērsts uz izsmidzināmu formulu. Vienīgais izsmidzināmais keratīns, kas ļauj ietaupīt līdz 30% sastāva un samazināt uzklāšanas laiku - Lasio ir ļoti svarīga kvalitāte. Katrs produkts ir kārtīgi pārbaudīts un apstiprināts. Ja produkts nav izcils, Lasio visu sāk no nulles. Mēs izmantojam kvalitatīvas izejvielas un veicam kvalitātes pārbaudes, lai nodrošinātu, ka piegādājam tikai kvalitatīvus produktus cilvēkiem, kuri uzticam mums.

bottom of page