top of page

Privātuma politika

STUDIO17 privātuma politika reglamentē savā mājaslapā (www.studio17.lv) apkopoto personas datu vākšanu, uzglabāšanu un izmantošanu. Šajā privātuma politikā aprakstīts veids, kā STUDIO17 ievāc un apstrādā savas mājaslapas www.studio17.lv apmeklētāju personīgos datus. Atverot un lietojot šo mājaslapu, Jūs apstipriniet, ka esat izlasījis un sapratis šo privātuma politiku.

 

Par mums

Šī mājaslapa pieder un to pārvalda MLS.LV, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (Reģ. nr. 40203097609, juridiskā adrese Rīga, Lielirbes iela 17A - 2, LV-1046), saukts par datu kontrolieri. Datu kontrolieris aizsargā un rūpējas par mājaslapas apmeklētāju privātumu un personas datu aizsardzību. Datu kontrolieris apņemas ievērot Jūsu tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību, kā arī ievērot piemērojamos personas datu aizsardzības likumus — Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR) un citus, ja tādi ir piemērojami datu apstrādei.

 

Jūsu datu ievākšana

Mēs varam apkopot un uzglabāt šādus datus par Jums:

  • informāciju par Jūsu datoru (IP adresi, ierīces modeli, ekrāna izmēru, interneta pārlūkprogrammu);

  • Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu;

  • jebkuru citu informāciju, kuru Jūs vēlaties nosūtīt mums.

Jūsu datu izmantošana

Mēs varam izmantot Jūsu personas datus, lai:

  • atbildētu uz Jūsu informācijas pieprasījumiem;

  • novērstu vai atklātu krāpniecību vai citus noziegumus;

  • nodrošinātu Jūsu datu drošību.

Sīkdatņu politika

Mēs izmantojam īslaicīgās (sesiju) un ilgtermiņa (pastāvīgās) sīkdatnes. Sesiju sīkdatnes atļauj mums izsekot Jūsu darbībām viena apmeklējuma sesijas ietvaros, bet tās pēc apmeklējuma netiek saglabātas Jūsu iekārtā. Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu iekārtā starp sesijām. 

Lietojam arī trešās puses sīkdatnes, lai nodrošinātu drošu un ērtu mājaslapas darbību, kā arī iekšējās statistikas veidošanas vajadzībām, proti, lai uzzinātu vairāk par apmeklētāja darbībām mājaslapā un analizētu apmeklētāju mājaslapas lietošanas pieredzi.

 

Par sīkdatnēm

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs apmeklējat vietni. Katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai trešās puses vietni, kas atpazīst attiecīgo sīkdatni. Sīkdatnes tostarp ļauj vietnei atcerēties lietotāja izvēlētos iestatījumus nākamajās apmeklējuma reizēs, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu.

 

Jūsu datu izpaušana

Jūsu informācija netiks izpausta trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad mēs būsim saņēmuši skaidri izteiktu Jūsu piekrišanu, vai arī informācijas izpaušana tiks pieprasīta saskaņā ar likumu.

Saites uz citām mājas lapām

Lūdzam ņemt vērā, ka mūsu privātuma politika neattiecas uz citām mājaslapām, uz kurām Jūs varat nokļūt caur mūsu mājaslapu.

 

Izmaiņas

Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija ir publicēta šajā mājaslapā.

bottom of page